Меню
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Наша адреса:
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб, Нд - вихідний
Замовити дзвінок

Угода по використанню

Згода користувача сайту www.griffonsafes.com.ua на обробку та використання його персональних даних:

Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI я надаю ТОВ «ВКП «Паритет-К» - володільцю персональних даних – мою згоду на обробку та використання моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, отримання та здійснення платежів за отримані товари, роботи, послуги, використання моїх персональних даних з маркетинговою, рекламною та будь-якою іншою метою у спосіб та шляхом, які не суперечать чинному законодавству України. 

Я надаю мою згоду на передачу ТОВ «ВКП «Паритет-К» - власником сайту www.griffonsafes.com.ua, моїх персональних даних третім особам без будь-якої додаткової моєї згоди, але без зміни мети, вказаної вище, а також зі зміною вказаної мети у випадках, встановлених законодавством. 

Я не заперечую і дозволяю перевіряти мої персональні дані та не заперечую проти надання цих персональних даних третім особам, що визначені як: фінансові установи, оператори мобільного зв’язку та поштових послуг, служби доставки та інші кур’єрські служби, інші фізичні та/або юридичні особи, що залучаються у правовідносини між мною і ТОВ «ВКП «Паритет-К» з метою отримання мною товарів, робіт чи послуг.

Здійснюючи користування сайтом www.griffonsafes.com.ua у будь-який спосіб, я надаю мою безумовну згоду на отримання інформації, повідомлень, включаючи повідомлення рекламного та іншого інформаційного характеру, без будь-яких обмежень стосовно території, часу та способу їх надання мені.

Я надаю згоду на використання та обробку моїх персональних даних без будь-яких вимог щодо оплати чи іншої компенсації такої моєї згоди з боку ТОВ «ВКП «Паритет-К» чи третіх осіб.

Я підтверджую, що я належним чином повідомлений про володільця моїх персональних даних – ТОВ «ВКП «Паритет-К», про склад та зміст отриманих вказаним володільцем від мене моїх персональних даних відповідно до чинного законодавства, а також про мету отримання вказаним володільцем моїх персональних даних. 

Я гарантую достовірність наданої мною інформації щодо моїх персональних даних, включаючи інформацію про мої контактні дані, та приймаю на себе всю відповідальність за її достовірність.

Якщо у Вас виникнуть питання або зауваження, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу: [email protected]