Меню
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Наша адреса:
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб, Нд - вихідний
Замовити дзвінок

Новини компанії

Сейфи для зброї. Серія GD
Сейфи для зброї GRIFFON серії GD сертифіковані в Європі по 1 рівню опору до зламу за стандартом EN14450. Антизламна конструкція сейфів не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою. ..
22.02.2022
Сейфи для зброї. Серія GD
Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб в прийдешньому році з нами сталося те саме диво, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов'язково найнеобхідніше і найважливіше...
24.12.2021
Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Заміна замка в сейфі
Сейф - надійне сховище для цінностей або фінансів, документів і металів, і кожна окремо взята модель має свій особливий замок. Існують механічні варіанти, які можуть бути ключовими або кодовими. Є сучасні електронні замки і біометричні. І не виключено виникнення труднощів: втрата ключа, неможливість згадати код, а також абсолютно реалістичні поломки електроніки або механізмів. ..
13.10.2021
Заміна замка в сейфі
З чого роблять сейфи?
Невірно вважати, що сховище для цінних паперів, коштовностей і грошових коштів - це просто металева шафа з дверцятами на замку певного виду. Це спрощений погляд на конструкцію, яка насправді є багатошаровою і виготовляється зі спеціальних матеріалів. До речі, вони можуть сильно відрізнятися в залежності від особливостей сейфа - вогнестійкості, взломостойкости. Бувають і вогнезломост..
13.10.2021
З чого роблять сейфи?
Де розмістити сейф в будинку?
Де розмістити сейф в будинку? Практично в кожній родині є цінні речі, для зберігання яких навряд чи підходить звичайний ящик в столі. Навіть початківці грабіжники вже чули про морозилці, зливному бачку або банку з крупами. Для зберігання цінностей найкраще підходить сейф.  Якщо в квартиру потрапляють зловмисники, найціннішим ресурсом є час. Для того щоб його обмежити, необхід..
13.10.2021
Де розмістити сейф в будинку?
Де можна встановити збройовий сейф?
Власники зброї знають, що воно повинно зберігатися в захищеному місці. Законом передбачені особливі вимоги до збройових сейфів. Правила установки сейфа для зберігання зброї досить прості, але, якщо їх не дотримуватися, можна залишитися беззбройним...
13.10.2021
Де можна встановити збройовий сейф?
Вибір домашнього сейфу
Навіть якщо в приміщенні є дуже міцна двері з надійними замками, для зберігання документів, цінних паперів та грошей слід підібрати особливе, захищене місце. З захистом прекрасно впорається сейф. Перед тим, як його придбати, слід визначити, для якого вмісту він буде використовуватися. Наприклад, щоб зберігати особисті документи, слід придбати вогнестійку модель, для грошей і коштовн..
13.10.2021
Вибір домашнього сейфу
Біометричні сейфи
Навіть якщо у сейфа дуже міцні стінки, в ньому залишиться одне вразливе місце - запірний механізм. Виробники замків постійно працюють над конструкцією механізмів, роблячи їх більш надійними. Якщо раніше для оснащення сейфів застосовували механічні та електронні замикаючі механізми, то зараз все більшою популярністю користуються моделі з біометричним замком. Вони можуть використовува..
13.10.2021
Біометричні сейфи
Що робити, якщо в сейфі села батарейка?
Сейф - спеціальна конструкція, призначена для зберігання дорогих речей в фбудинку або квартирі. Досить часто такі елементи зустрічаються в офісах, на різноманітних підприємствах. Особливою популярністю зараз користуються електронні моделі, які здатні вберегти ваші гроші, коштовності від шахраїв, злодіїв...
13.10.2021
Що робити, якщо в сейфі села батарейка?
Сертифіковані сейфи
В Європі і в усьому світі існують різні рівні безпеки щодо сейфів. Сертифікати ECB · S, а також сертифікат для замків VdS (2450), які були створені на основі європейського стандарту EN 1143-1, дають вам гарантію певної захисту від злому і вогню в відповідному рівні безпеки. Сейфи, що відповідають цим стандартам, проходять типові випробування, тому гарантується постійне якість, яке також ..
08.10.2021
Сертифіковані сейфи
Сейф для зброї: вимоги Україна
З метою самозахисту на випадок незаконного проникнення зловмисників на територію квартири або будинку багато фізичні особи набувають різні види зброї. Також любителі пополювати на дрібного або великого звіра і птицю часто купують не одне, а відразу кілька видів мисливських рушниць. При цьому постає питання про їх безпечне зберігання. З огляду на те, що всі види вогнепальної зброї є ..
08.10.2021
Сейф для зброї: вимоги Україна
Різновиди сейфів
Сьогодні ринок пропонує великий вибір різних сейфів з безліччю характеристик. Різновиди сейфів і їх придбання залежать від поставлених завдань, будь то захист майна, грошових коштів від злодіїв-домушників або від різних небезпечних ситуацій, таких як пожежа або повінь. Надійні сейфи необхідні, якщо вам потрібно зберегти цінні папери, гроші або ювелірні прикраси, також рекомендується вико..
08.10.2021
Різновиди сейфів
Правила зберігання зброї в сейфі
Зберігання зброї в сейфі - особливий пункт для власників такого. Тут важливо розуміти, які законні вимоги існують, яку зброю мається на увазі і який тип сейфа буде використовуватися. Яким повинен бути сейф для зберігання зброї, з якими характеристиками товщини стінок сховища і видами замків? Можна вибрати конструкцію з класичним ключовим замком, механічним кодовим або електронним.&n..
04.10.2021
Правила зберігання зброї в сейфі
Підбір сейфа
Для того щоб забезпечити максимальний захист власним коштовностей, дорогих речей, необхідно підібрати сейф. Але асортимент моделей зараз настільки великий, що запросто можна просто «розгубитися» при виборі моделі. Тому перед покупкою потрібно вивчити, які взагалі бувають вироби, чим вони відрізняються між собою. Як тільки ви відповісте на питання щодо того, що будете зберігати і від..
04.10.2021
Підбір сейфа
Меблеві сейфи: як вибрати?
У кожної людини є речі, які потребують особливих умов зберігання. Це не тільки коштовності та гроші, а й важливі документи. Від сторонніх поглядів має бути приховане і зброю, цього вимагає закон. В такому випадку допоможе установка меблевого сейфа. Слід враховувати, що сейф повинен захищати не тільки від злочинців, а й від пожеж або потопів. Найчастіше він представлений у ..
04.10.2021
Меблеві сейфи: як вибрати?
Класи вогнестійкості сейфів
Способи зберегти цінні речі від посягань зловмисників або різних позаштатних ситуацій є різні. Найбільш зручний з них - купити спеціалізований залізний ящик з особливими властивостями. Він може бути зламостійкі, вогнестійким і вогнезломостійкі. В даний час можна придбати сейф практично будь-якого розміру згідно з поточними запитами. Якщо для коштовностей і грошових коштів більш..
23.09.2021
Класи вогнестійкості сейфів
Класи зламостійкості сейфів
Сейф - це спеціальний пристрій, призначений для безпечного зберігання документів, цінних паперів, кеша, ювелірних прикрас та іншого майна. Він перешкоджає несанкціонованому доступу до них зловмисників. Природно, перед тим, як придбати сейф для особистого використання або установки в офісі компанії, покупці хочуть упевнитися в тому, що він буде відповідати їх вимогам щодо бажаного рівня з..
23.09.2021
Класи зламостійкості сейфів
Який замок для сейфа краще: механічний, електронний або кодовий?
Якщо ви придбали або збираєтеся купити взломостойкий сейф для зберігання цінностей, фінансів і важливих документів, значить вчинили правильно. Тільки заощадження в спеціальному сховищі дозволяє практично і надійно зберігати вашу власність. Однак при виборі сейфа люди замислюються і про його якостях - матеріалах, замках, взломостойкости, міцності. Все це важливо. Адже правильне ..
23.09.2021
Який замок для сейфа краще: механічний, електронний або кодовий?
Як налаштувати сейф в готелі?
Плануючи відпустку або відрядження, мандрівники намагаються передбачити всі можливі негаразди і убезпечити себе по максимуму завчасно. Але є дрібні нюанси, про які початківці туристи навіть не припускають. Вирушаючи подорож в інше місто, країну, необхідно прихопити з собою не тільки засвідчували особу, страховку, але також банківську карту і невелике (в залежності від потреб та регіону в..
22.09.2021
Як налаштувати сейф в готелі?
Як замаскувати сейф?
Ваш будинок - ваша фортеця. Зберігати в квартирі або приватному будинку кожна людина може що завгодно: документи, папери, акції, коштовності, пам'ятні речі, гроші. Неважливо, що саме ви хочете зберегти. Питання збереження лише в тому, щоб забезпечити якісне збереження. Щоб уберегти своє житло, люди користуються будь-якими методами: охоронною сигналізацією, камерами спостер..
22.09.2021
Як замаскувати сейф?
Як закріпити сейф для зброї?
Відповідального власника зброї логічно інвестувати в сейф, який не тільки захистить ваші цінності всередині, але і вбереже його від грабіжників і інших людей, які можуть захотіти використовувати зброю без вашої згоди...
22.09.2021
Як закріпити сейф для зброї?
Як вибрати сейф для зброї?
Якщо ви є власником вогнепальної зброї, тоді перше, що ви будете робити - цікавитися: де і який купити сейф? Причому купити його слід не тільки тому, що так велить закон, а й заради власної безпеки і мешканців будинку. Звичайно ж, питання щодо того, який сейф для зброї вибрати, є досить серйозним, так як покупка не з дешевих...
24.08.2021
Як вибрати сейф для зброї?
Як вбудувати сейф в стіну?
Практично в кожному будинку є речі, які мають особливу цінність для господарів. Це не тільки грошові заощадження і коштовності. Це може бути зброя, антикваріат, важливі документи, колекційні монети і багато іншого. Для їх зберігання потрібен сейф. Сейфи використовуються повсюдно: в банках, ювелірних магазинах, нотаріальних конторах, офісах, державних конторах та інших установах..
24.08.2021
Як вбудувати сейф в стіну?
Інструкція по експлуатації сейфу з електронним замком
Кожна сучасна людина бажає створити в своєму будинку, офісі максимально комфортні умови для зберігання особистих речей, коштовностей, грошей. Саме тому більшість людей встановлюють максимально захищені зламостійкі двері, підключають дорогу сигналізацію. Але для того, щоб уберегти в цілості й схоронності свої документи, папери та інші дорогі речі, найкраще підібрати і встановити сейф з ел..
24.08.2021
Інструкція по експлуатації сейфу з електронним замком