Меню
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Наша адреса:
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 16:00
  • Сб, Нд - вихідний
Замовити дзвінок

Про компанію


Griffonsafes.com.ua – офіційний інтернет-магазин виробника сейфів та банківського обладнання компанії Паритет-К. Ми виробляємо сейфи під торговими марками GRIFFON, MySafe, HUNTER та Паритет-К.

Виробляємо сейфи та банківське обладнання з 1992 року. Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001. Щороку компанія проходить міжнародні аудити та сертифікаційні випробовування продукції згідно європейських стандартів EN 1143-1, EN 14450, EN 15659. Наразі в портфелі компанії 33 українські сертифікати ДСТУ та 13 європейських сертифікатів ECB-S та IMP.

Сучасне обладнання, наявність власного конструкторського бюро, якісні матеріали та комплектуючі дозволяють нам виготовляти для Вас надійні та зручні сейфи й засоби безпечного зберігання.

Продукція компанії Паритет-К успішно експортується у 51 країну світу. Нам довіряють понад 100 банків та провідні компанії України такі як Нова пошта, Укрпошта, Розетка, Епіцентр та інші.

Асортимент нашої продукції налічує понад 500 моделей сейфів та засобів безпечного зберігання. Отже, Ви неодмінно зможете підібрати сейф, який максимально задовольнить Ваші потреби. Якщо Ви не певні у своєму виборі, наші консультанти залюбки допоможуть Вам визначитися.

На нашому складі постійно в наявності понад 250 популярних моделей сейфів. Отже, отримати свій сейф в більшості випадків Ви зможете у найкоротший термін. Також пропонується безкоштовна доставка сейфів по Києву та Україні.

Наші фахівці проконсультують і допоможуть Вам з оптимальним вибором!