Меню
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Наша адреса:
м. Київ, вул. Глибочицька, 40-Х
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб, Нд - вихідний
Замовити дзвінок

ECB-S - європейська марка якості

ECB-S - європейська марка якості

Сертифіковані сейфи зі знаком ECB-S - це гарантовано висока якість, європейські стандарти і високі вимоги до способів і методів випробувань для отримання сертифіката відповідності.

ECB-S це сертифікаційна марка Європейської асоціації систем безпеки (ESSA).

ESSA - європейська організація по сертифікації сейфів згідно з нормами EN прийнятими в Європі.

 

Компанія «ВКП Паритет-К» єдиний з виробників в Україні член Європейської асоціації систем безпеки (ESSA). Сейфи виробництва «ВКП Паритет-К» мають сертифікат ECB-S, що підтверджує їх високу якість і відповідність європейським нормам. А саме такі серії сейфів:

- Сейфи II класу - GRIFFON CLE

- Сейфи для зброї класу S1- GRIFFON GE

- Вбудовувані сейфи класу S2 - GRIFFON W

Контроль якості виробництва на всіх етапах додатково відбувається з третьої сторони. Цього вимагає Європейська сертифікація і це додатковий параметр перевірки виробників.

ESSA співпрацює тільки з визнаними лабораторіями з проведення випробувань сейфів, серед них і лабораторія з якою співпрацює «ВКП Паритет-К» - Istituto Giordano, Італія.

Європейська асоціація систем безпеки працює більше 40 років в сфері безпечного зберігання і випробувань.

ECB-S - визнана марка європейськими страховими компаніями. Активна співпраця зі страховими компаніями дає споживачам можливість страхувати майно в сейфах зі знаком ECB-S і отримувати додаткові гарантії щодо збереження.

Шильд ECB-S (металева синя пластина з незмивним нанесенням) - підтвердження європейської сертифікації, яке має багаторівневий захист. Шильд, як правило, кріпиться на внутрішній стороні дверей сейфа.

 

1. Європейський стандарт (EN) - дійсний і визнається в Європі, гарантує відповідність продукту високому сучасному рівню технологій.

2. Унікальний номер сертифікації продукції забезпечує повний контроль якості продукції, оскільки кожен продукт можна перевірити по всіх виробничих операцій.

3. Тип і рівень захисту:

- клас зламостійкості (0 - XIII) і ступеня безпеки (S1, S2);

- клас вогнестійкості (напр. LFS 30 P, LFS 60 P);

- клас замку (VDS 1, 2, 3, 4 або A, B, C, D).

Компанія «ВКП Паритет-К» успішно сертифікує продукцію, що виробляється за європейськими стандартами також і в Україні. Для цього сейфи проходять спеціальні випробування в лабораторіях за прийнятими в Україні стандартами EN.

Дані сейфи мають всі необхідні характеристики і якості для підтвердження своєї «класності».

Для вибору сертифікованого сейфу скористайтеся фільтром в меню «Продукція» в магазині https://griffonsafes.com.ua/produkcyja

Коментарі
Категорії