Тип сейфа:вогнезламостійкийВисота:1506 ммШирина:600 ммГлибина:600 мм
Мисливські сейфи: Глибина - 500 мм - універсальний вибір для кожного
Магазин з продажу сейфів для зброї griffonsafes.com.ua радий вітати Вас. Що Ви можете знайти серед асортименту? Одним із найпопулярніших товарів є Мисливські сейфи: Глибина - 500 мм, а також шафа архівна. Крім цього на нашому ресурсі Ви можете купити металеві шафи та інші моделі сейфів. Також пропонуємо Вам міні сейфи купити за доступною ціною.
Мисливські сейфи: Глибина - 500 мм - корисна покупка для кожного
Акцентуємо Вашу увагу на тому, що ціни на сейфи для мисливських рушниць Вас приємно порадує(-ють) та здивує(-ють). У каталозі Ви можете вибрати та придбати шафа металева, ціна доступна кожному, а такий товар, як міні сейф (Львів) ми доставимо в Полтаву, Дніпро, Олександрію та по всій Україні.
Хочу написать свой отзыв об этом сейфе потому что сейф просто шикарный! Сейф на мой взгляд не имеет никаких недостатков и имеет множество плюсов. Этот сейф выглядит очень красиво и очень надёжным. Легко вмещает в себя документы формата А4 и сам по себе очень вместительный и имеет дополнительно полку..
По-перше подякую менеджеру за консультацію та індивідуальний підхід. Сейфом користуюся вже пару місяців. Працює безпроблемно, відповідає очікуванням. Зручні цифри на замку, натискаються файно. Покраска виконана чудово, метал згідно заявленим харакетристикам, річ відчувається що зроблена якісно. Реко..
Класний сейф. Гарний дизайн. Відбиток працює краще ніж на телефоні))))
Всередині верхня поличка складається з двох половинок, які можна зняти зовсім, або залишити одну.
Безкоштовна, швидка доставка, на наступний день після замовлення. Дякую!..
Сейф дуже хороший за співвідношенням ціна/якість, але є певні моменти на які варто звернути увагу при придбанні. Якщо у вас гвинтівки з механічними прицільними, то проблем не виникатиме, якщо ж встановлена оптика, то 4 гвинтівки ви не запхаєте, бо не вистачить глибини сейфу щоб двері закрилися. Гвин..
Це вже мій третій сейф фірми GRIFFON. Дуже подобається якість. Коли в мою квартиру зайшли російські свинособаки,то в першу чергу вони намагалися зламати сейфи.Це їм не вдавалося протягом тривалого часу,поки не знайшли ключі... Але там вони нічого вже не знайшли. Дякую за швидку доставку товару. Гарн..